Schedule & Results (Guelph Minor Hockey)

PrintOrganization Schedule & Results
Filter Opponents:
Game #DateTimeCategoryTeamOpponentVenueScoreResult
May 15 20187:00 PMAAMinor BantamKitchener Jr RangersActivia Sportsplex
May 15 20196:00 PMAEMinor BantamCambridge HawksUniversity of Guelph (Gold)
May 18 20195:30 PMAEMinor BantamCambridge HawksHespler 2
May 19 20197:00 PMAEMinor BantamCambridge HawksHespler 2
Sep 08 20196:00 PMAEBantamMilton WinterhawksMilton Memorial Arena
Sep 09 20198:15 PMAMinor BantamWoodstock Jr Navy Vets Southwood Arena ( Red )
Sep 11 20197:30 PMAMinor BantamCentre Wellington FusionFergus
Sep 11 20197:45 PMAEMinor BantamOakville RangersWest End Recreation Centre (2)
Oct 19 20192:30 PMAENovice ADP AEErin-Hillsburgh DevilsErin Centre 2000
Oct 26 201912:00 PMANovice ADP AFlamborough SabresUniversity of Guelph (Red)
Oct 26 20191:30 PMAENovice ADP AEHalton Hills ThunderActon Arena
MNH112Nov 02 20199:00 AMMNADPMinor Novice ADP # 1 Minor Novice ADP # 2University of Guelph (Red)
HINS115Nov 02 201910:00 AMAENovice ADP AEWoolwich WildcatsUniversity of Guelph (Red)
HIN171Nov 02 201911:00 AMAANovice ADP AA Burlington EaglesUniversity of Guelph (Red)
HINS136Nov 03 201912:45 PMAENovice ADP AEOrangeville FlyersTony Rose (A)
HIN164Nov 04 20196:30 PMAANovice ADP AA Glancaster BombersMorgan (B)
MNH123Nov 09 201910:00 AMMNADPMinor Novice ADP # 2Woolwich WildcatsUniversity of Guelph (Red)
HINS116Nov 09 201911:00 AMAENovice ADP AENew Hamburg HuskiesUniversity of Guelph (Red)
HIN179Nov 09 20191:30 PMAANovice ADP AA Niagara Falls FlyersGale (4 - Centennial)
HINS179Nov 09 20192:00 PMANovice ADP AHespeler ShamrocksHespeler (1)
HINS117Nov 10 201911:00 AMAENovice ADP AEErin-Hillsburgh DevilsCentennial Arena
HINS150Nov 10 20192:00 PMANovice ADP ABurlington EaglesMountainside
MNH145Nov 10 20194:30 PMMNADPMinor Novice ADP # 1 New Hamburg HuskiesWilmot Complex (Optimist)
Nov 15 20196:00 PMAENovice ADP AEHalton Hills ThunderUniversity of Guelph (Red)
MNH135Nov 16 20191:00 PMMNADPMinor Novice ADP # 1 Hespeler ShamrocksHespeler (1)
HINS165Nov 16 20191:30 PMANovice ADP AHalton Hills ThunderCentennial Arena
HIN172Nov 16 20192:30 PMAANovice ADP AA Garden City Minor FalconsCentennial Arena
Nov 16 20195:00 PMSelectMinor AtomBurlington BulldogsNelson Arena
HIN176Nov 17 201911:00 AMAANovice ADP AA Burlington EaglesCentennial Arena
HINS175Nov 17 20194:15 PMANovice ADP AHalton Hills ThunderMMSP (Alcott)
MNH127Nov 19 20195:30 PMMNADPMinor Novice ADP # 2Minor Novice ADP # 1 University of Guelph (Gold)
HINS194Nov 20 20196:20 PMANovice ADP AOakville RangersJoshua Creek (Red)
MNH146Nov 24 20194:30 PMMNADPMinor Novice ADP # 2New Hamburg HuskiesWilmot Complex (Optimist)
HINS124Nov 24 20194:40 PMAENovice ADP AEMilton Winterhawks AEMSC (D)
MNH125Nov 30 201912:30 PMMNADPMinor Novice ADP # 2Hespeler ShamrocksCentennial Arena
MNH114Nov 30 20191:30 PMMNADPMinor Novice ADP # 1 Centre Wellington FusionCentennial Arena
HINS167Nov 30 20192:30 PMANovice ADP AOakville RangersCentennial Arena
HIN174Nov 30 20193:30 PMAANovice ADP AA Niagara Falls FlyersCentennial Arena
HINS111Nov 30 20194:30 PMAENovice ADP AEErin-Hillsburgh DevilsErin
MNH132Dec 03 20195:30 PMMNADPMinor Novice ADP # 2Minor Novice ADP # 1 University of Guelph (Gold)
HINS160Dec 05 20196:30 PMANovice ADP AFlamborough-Dundas RepHarry Howell (B)
HINS102Dec 07 20192:00 PMAENovice ADP AECentre Wellington FusionFergus (A)
HIN175Dec 08 201911:00 AMAANovice ADP AA Glancaster BombersCentennial Arena
MNH116Dec 14 201910:00 AMMNADPMinor Novice ADP # 1 New Hamburg HuskiesUniversity of Guelph (Red)
HINS119Dec 14 201911:00 AMAENovice ADP AECentre Wellington FusionUniversity of Guelph (Red)
MNH104Dec 14 201912:00 PMMNADPMinor Novice ADP # 2Centre Wellington FusionFergus (A)
HINS164Dec 14 201912:00 PMANovice ADP AMilton WinterhawksUniversity of Guelph (Red)
HIN147Dec 14 20193:00 PMAANovice ADP AA Burlington EaglesAppleby (3)
MNH160Dec 15 201911:30 AMMNADPMinor Novice ADP # 2Woolwich WildcatsMemorial (Snyder)
HINS133Dec 15 20194:30 PMAENovice ADP AENew Hamburg HuskiesWilmot Complex (Optimist)
HINS118Dec 18 20197:00 PMAENovice ADP AEMilton Winterhawks AECentennial Arena
MNH115Dec 21 201910:00 AMMNADPMinor Novice ADP # 1 Hespeler ShamrocksUniversity of Guelph (Red)
HINS169Dec 21 201911:00 AMANovice ADP ABurlington EaglesUniversity of Guelph (Red)
HIN173Dec 21 201912:00 PMAANovice ADP AA Flamborough-Dundas RepUniversity of Guelph (Red)
HINS170Dec 22 201911:00 AMANovice ADP AMilton WinterhawksCentennial Arena
HIN152Dec 22 20196:00 PMAANovice ADP AA Flamborough-Dundas RepCarlisle
MNH108Dec 28 20192:00 PMMNADPMinor Novice ADP # 1 Centre Wellington FusionFergus (A)
MNH128Jan 04 202010:00 AMMNADPMinor Novice ADP # 2Woolwich WildcatsUniversity of Guelph (Red)
HINS120Jan 04 202011:00 AMAENovice ADP AEOrangeville FlyersUniversity of Guelph (Red)
HIN177Jan 04 202012:00 PMAANovice ADP AA Garden City Minor FalconsUniversity of Guelph (Red)
HINS168Jan 04 20201:00 PMANovice ADP AHespeler ShamrocksUniversity of Guelph (Red)
HINS148Jan 05 20203:00 PMAENovice ADP AEWoolwich WildcatsMemorial (McLeod)
HINS190Jan 05 20203:30 PMANovice ADP AMilton WinterhawksMSC (D)
HIN169Jan 06 20206:30 PMAANovice ADP AA Glancaster BombersMorgan (B)
Jan 07 20206:15 PMSelectAtomHalton Hills ThunderTBD
Jan 09 20206:30 PMSelectMinor AtomKitchener Jr RangersCentennial Arena
MNH129Jan 11 202010:00 AMMNADPMinor Novice ADP # 2Centre Wellington FusionUniversity of Guelph (Red)
MNH120Jan 11 202011:00 AMMNADPMinor Novice ADP # 1 Hespeler ShamrocksUniversity of Guelph (Red)
HINS166Jan 11 202012:00 PMANovice ADP AFlamborough-Dundas RepUniversity of Guelph (Red)
HINS121Jan 11 20201:00 PMAENovice ADP AEWoolwich WildcatsUniversity of Guelph (Red)
HIN184Jan 11 20202:30 PMAANovice ADP AA Niagara Falls FlyersGale (4 - Centennial)
HINS156Jan 12 202011:00 AMANovice ADP ABurlington EaglesAppleby (3)
HINS142Jan 12 202012:00 PMAENovice ADP AEOrangeville FlyersTony Rose (A)
HIN160Jan 12 202012:45 PMAANovice ADP AA Garden City Minor FalconsS-H SEC (Sportsplex) (4)
MNH150Jan 12 20204:30 PMMNADPMinor Novice ADP # 1 New Hamburg HuskiesWilmot Complex (Optimist)
MNH117Jan 18 202010:00 AMMNADPMinor Novice ADP # 1 Minor Novice ADP # 2University of Guelph (Red)
MNH113Jan 19 202011:00 AMMNADPMinor Novice ADP # 1 Woolwich WildcatsCentennial Arena
MNH151Jan 19 20204:30 PMMNADPMinor Novice ADP # 2New Hamburg HuskiesWilmot Complex (Optimist)
Jan 23 20206:30 PMSelectMinor AtomCambridge HawksCentennial Arena
O-A-A-D-04Jan 24 20206:30 PMAAtomHespeler ShamrocksHespeler (1)
MMMD147Jan 24 20209:00 PMMDMinor MidgetHalton Hills ThunderWest End Recreation Centre (2)
TC-AS-A8Jan 24 202010:00 PMAAtomOwen Sound Jr. AttackJMRRC (1 - West)
MNH118Jan 25 202010:00 AMMNADPMinor Novice ADP # 1 Woolwich WildcatsUniversity of Guelph (Red)
MNH124Jan 25 202011:00 AMMNADPMinor Novice ADP # 2Centre Wellington FusionUniversity of Guelph (Red)
FIN225Jan 25 202012:00 PMAANovice ADP AA Flamborough-Dundas RepUniversity of Guelph (Red)
FINS236Jan 25 20202:00 PMANovice ADP AFlamborough-Dundas RepUniversity of Guelph (Red)
O-A-AE2-A-9Jan 25 20202:30 PMAEAtomMilton Winterhawks BlueWest End Recreation Centre (1)
Jan 26 202011:00 AMMNADPMinor Novice ADP # 2Kitchener Jr RangersActivia Sportsplex
B109Jan 26 20201:30 PMAAABantamHamilton Jr BulldogsGateway (1)
MA279Jan 26 20202:30 PMAAAMinor AtomSouthern Tier AdmiralsMeridian CC (Accipiter)
Q-MM-B14Jan 26 20203:30 PMAAAMinor MidgetBuffalo RegalsUniversity of Guelph (Gold)
FIN213Jan 26 20203:30 PMAANovice ADP AA Flamborough-Dundas RepHarry Howell (B)
O-B-AA-C-7Jan 26 20204:00 PMAABantamGarden City Minor FalconsS-H SEC (Sportsplex) (1)
MB211Jan 26 20204:30 PMAAAMinor BantamBuffalo RegalsSleeman Centre
M223Jan 26 20205:30 PMAAAMidgetGrey-Bruce HighlandersUniversity of Guelph (Gold)
B233Jan 26 20206:30 PMAAABantamGrey-Bruce HighlandersWest End Recreation Centre (1)
O-MM-AE1-A-14Jan 26 20209:00 PMAMinor MidgetHespeler Shamrocks AEHespeler (1)
O-MA-A-A-9Jan 27 20206:30 PMAMinor AtomCentre Wellington FusionWest End Recreation Centre (1)
O-MA-AA-A-2Jan 27 20206:30 PMAAMinor AtomCaledon HawksCaledon East (1)
O-MA-AE1-B-6Jan 27 20206:45 PMAEMinor Atom West Niagara Flying Aces Minor AEWest End Recreation Centre (2)
O-MP-AE1-C-5Jan 27 20207:30 PMAEMinor PeeWeeOrangeville FlyersWest End Recreation Centre (1)
O-P-A-D-5Jan 27 20207:45 PMAPeeWeeOakville Rangers RedWest End Recreation Centre (2)
MMMD139Jan 27 20208:45 PMMDMinor MidgetBrampton 45sSouth Fletcher (2)
O-B-A-C-3Jan 27 20208:45 PMABantamOrangeville FlyersWest End Recreation Centre (1)
O-MM-AA-B-4Jan 27 20209:00 PMAAMinor MidgetBrampton 45sWest End Recreation Centre (2)
O-M-AA-C-11Jan 27 20209:15 PMAAMidgetOrangeville FlyersAlder (Red)
0-A-AA-B-15Jan 28 20206:30 PMAAAtomMilton WinterhawksMSC (D)
O-A-AE2-A-8Jan 28 20207:00 PMAEAtomGlancaster BombersCentennial Arena
O-MB-AE1-B-17Jan 28 20208:00 PMAEMinor BantamMilton Winterhawks WhiteVictoria Road Rec Centre
Jan 28 20208:00 PMSelectBantam Kitchener Jr RangersCentennial Arena
FINS252Jan 29 20206:20 PMANovice ADP AOakville RangersJoshua Creek (Red)
O-MA-AA-A-11Jan 29 20206:30 PMAAMinor AtomFlamborough-Dundas RepVictoria Road Rec Centre
O-MA-AE1-B-8Jan 29 20206:30 PMAEMinor Atom Oakville RangersGlen Abbey (Blue)
MP241Jan 29 20206:45 PMAAAMinor PeeWeeBuffalo RegalsWest End Recreation Centre (2)
O-A-A-D-02Jan 29 20207:00 PMAAtomNew Hamburg HuskiesCentennial Arena
O-MP-AA-A-9Jan 29 20207:15 PMAAMinor PeeWeeFlamborough-Dundas RepHarry Howell (B)
O-P-AA-B-11Jan 29 20207:30 PMAAPeeWeeOakville Rangers RedVictoria Road Rec Centre
MMMD137Jan 29 20208:15 PMMDMinor MidgetOrangeville FlyersWest End Recreation Centre (2)
Jan 30 20206:30 PMSelectAtomCaledon Hawks Centennial Arena
MA265Jan 30 20207:00 PMAAAMinor AtomOakville RangersVictoria Road Rec Centre
MB186Jan 30 20207:00 PMAAAMinor BantamHalton HurricanesWest End Recreation Centre (1)
Jan 30 20207:30 PMSelectPeewee Milton WinterhawksCentennial Arena
O-MB-AE1-B-20Jan 30 20207:30 PMAEMinor BantamHalton Hills ThunderMMSP (Alcott)
O-B-AE2-B-5Jan 30 20208:15 PMAEBantamHalton Hills ThunderVictoria Road Rec Centre
O-M-AA-C-5Jan 30 20208:15 PMAAMidgetOrangeville FlyersWest End Recreation Centre (1)
O-MB-AA-A-12Jan 30 20208:30 PMAAMinor BantamWest Niagara Flying AcesPeach King (2 - West)
O-B-A-C-4Jan 30 20209:00 PMABantamHalton Hills ThunderMMSP (D)
MNH136Jan 31 20206:30 PMMNADPMinor Novice ADP # 2Hespeler ShamrocksHespeler (1)
O-MA-A-A-4Jan 31 20206:30 PMAMinor AtomBrampton 45sEarnscliffe (2)
O-A-A-D-03Jan 31 20206:45 PMAAtomOwen Sound Jr. AttackWest End Recreation Centre (2)
O-MP-A-C-9Jan 31 20207:15 PMAMinor PeeWeeOwen Sound Jr. AttackBayshore
O-P-AE2-B-12Jan 31 20207:45 PMAEPeeWeeOwen Sound AE Jr. AttackWest End Recreation Centre (2)
O-P-A-D-9Jan 31 20207:55 PMAPeeWeeMilton Winterhawks WhiteMSC (D)
O-B-AE2-B-12Jan 31 20208:30 PMAEBantamOwen Sound AE Jr. AttackBayshore
O-MB-A-A-9Jan 31 20209:00 PMAMinor BantamHespeler ShamrocksHespeler (1)
MNH119Feb 01 202010:00 AMMNADPMinor Novice ADP # 1 Centre Wellington FusionUniversity of Guelph (Red)
MNH131Feb 01 202011:00 AMMNADPMinor Novice ADP # 2New Hamburg HuskiesUniversity of Guelph (Red)
FIN226Feb 01 202012:00 PMAANovice ADP AA Niagara Falls FlyersUniversity of Guelph (Red)
MB124Feb 01 202012:00 PMAAAMinor BantamGrey-Bruce HighlandersChesley
A164Feb 01 202012:15 PMAAAAtomBuffalo RegalsWest End Recreation Centre (2)
O-MA-A-A-20Feb 01 202012:40 PMAMinor AtomOakville Rangers BlueSMSC (2)
FINS208Feb 01 20201:00 PMAENovice ADP AEErin-Hillsburgh DevilsUniversity of Guelph (Red)
O-MP-AA-A-14Feb 01 20202:30 PMAAMinor PeeWeeCaledon HawksWest End Recreation Centre (1)
O-P-AA-B-4Feb 01 20203:30 PMAAPeeWeeBrampton 45sSouth Fletcher (1)
O-A-AE2-A-11Feb 01 20203:50 PMAEAtomMilton Winterhawks BlueMSC (D)
Feb 01 20204:00 PMSelectAtomActon Acton Arena
B239Feb 01 20204:40 PMAAABantamSouthern Tier AdmiralsWelland (Main)
P241Feb 01 20204:45 PMAAAPeeWeeGrey-Bruce HighlandersChesley
A239Feb 01 20205:15 PMAAAAtomBuffalo RegalsWest End Recreation Centre (1)
M214Feb 01 20205:30 PMAAAMidgetBurlington EaglesUniversity of Guelph (Gold)
O-B-AA-C-10Feb 01 20206:15 PMAABantamWest Niagara Flying AcesWest End Recreation Centre (2)
O-MB-AE1-B-3Feb 01 20206:30 PMAEMinor BantamGarden City Falcons Minor AEMerritton Arena
O-MM-AE1-A-8Feb 01 20208:15 PMAMinor MidgetMilton Winterhawks AEWest End Recreation Centre (2)
MP252Feb 02 20201:00 PMAAAMinor PeeWeeHamilton Jr BulldogsSleeman Centre
O-MA-AA-A-19Feb 02 20202:00 PMAAMinor AtomOrangeville FlyersTony Rose (A)
O-MB-AA-A-6Feb 02 20202:30 PMAAMinor BantamWest Niagara Flying AcesSleeman Centre
Q-MM-B13Feb 02 20203:30 PMAAAMinor MidgetGrey-Bruce HighlandersUniversity of Guelph (Gold)
M230Feb 02 20203:30 PMAAAMidgetHamilton Jr BulldogsGateway (1)
TC-AS-A5Feb 02 20204:30 PMAAtomCaledon HawksWest End Recreation Centre (1)
O-MA-AE1-B-12Feb 02 20204:30 PMAEMinor Atom West Niagara Flying Aces Minor AEPeach King (2 - West)
B241Feb 02 20205:30 PMAAABantamOakville RangersUniversity of Guelph (Gold)
O-MB-AE1-B-25Feb 02 20208:00 PMAEMinor BantamMilton Winterhawks BlueMSC (D)
A245Feb 03 20206:45 PMAAAAtomOakville RangersWest End Recreation Centre (2)
P240Feb 03 20207:30 PMAAAPeeWeeBrampton 45sWest End Recreation Centre (1)
Feb 03 20208:30 PMSelectBantam Waterford Centennial Arena
O-B-AA-C-17Feb 03 20208:30 PMAABantamWest Niagara Flying AcesFleming
0-A-AA-B-18Feb 04 20206:30 PMAAAtomOakville Rangers RedGlen Abbey (Green)
MA154Feb 04 20207:00 PMAAAMinor AtomBurlington EaglesVictoria Road Rec Centre
O-MP-AA-A-1Feb 04 20207:40 PMAAMinor PeeWeeBrampton 45sSouth Fletcher (1)
TC-BH-A8Feb 04 20208:15 PMAEBantamGlancaster BombersVictoria Road Rec Centre
O-P-AE2-B-8Feb 04 20208:25 PMAEPeeWeeGlancaster BombersGlanbrook
O-MA-A-A-10Feb 05 20206:45 PMAMinor AtomBrampton 45sWest End Recreation Centre (2)
A246Feb 05 20207:00 PMAAAAtomOakville RangersSMSC (2)
O-MM-AA-B-2Feb 05 20207:25 PMAAMinor MidgetBrampton 45sSouth Fletcher (2)
O-P-AA-B-12Feb 05 20207:30 PMAAPeeWeeHalton Hills ThunderVictoria Road Rec Centre
TC-MBH-A7Feb 05 20207:45 PMAEMinor BantamCaledon HawksWest End Recreation Centre (2)
O-MM-AE1-A-18Feb 05 20209:00 PMAMinor MidgetMilton Winterhawks AEMSC (D)
MA238Feb 06 20206:30 PMAAAMinor AtomHamilton Jr BulldogsMohawk (Tim Horton's)
Q-MM-B15Feb 06 20206:30 PMAAAMinor MidgetBurlington EaglesUniversity of Guelph (Gold)
O-MP-AA-A-20Feb 06 20206:30 PMAAMinor PeeWeeWest Niagara Flying AcesSmithville
O-A-AE2-A-1Feb 06 20207:00 PMAEAtomCentre Wellington FusionElora
0-A-AA-B-12Feb 06 20207:00 PMAAAtomMilton WinterhawksVictoria Road Rec Centre
O-B-AA-C-15Feb 06 20207:20 PMAABantamOakville Rangers RedJoshua Creek (Red)
O-MP-AE1-C-11Feb 06 20207:45 PMAEMinor PeeWeeWest Niagara Flying Aces Minor AESmithville
O-MB-AE1-B-16Feb 06 20208:15 PMAEMinor BantamHalton Hills ThunderVictoria Road Rec Centre
O-M-AA-C-8Feb 06 20208:45 PMAAMidgetHalton Hills ThunderActon (B)
TC-MPH-A15Feb 07 20207:55 PMAEMinor PeeWeeMilton Winterhawks WhiteMSC (D)
TC-MBS-B21Feb 07 20208:00 PMAMinor BantamHespeler ShamrocksHespeler (1)
MNH164Feb 08 20209:30 AMMNADPMinor Novice ADP # 1 Woolwich WildcatsWoolwich Township
MNH126Feb 08 202011:00 AMMNADPMinor Novice ADP # 2New Hamburg HuskiesUniversity of Guelph (Red)
TC-MAH-A19Feb 08 202011:30 AMAEMinor Atom Oakville RangersSMSC (2)
FINS235Feb 08 202012:00 PMANovice ADP AHalton Hills ThunderUniversity of Guelph (Red)
FINS212Feb 08 202012:30 PMAENovice ADP AEMilton Winterhawks AEMSC (D)
Q-MP-B2Feb 08 20201:50 PMAAAMinor PeeWeeHalton HurricanesSherwood (1)
Q-MM-B19Feb 08 20202:10 PMAAAMinor MidgetOakville RangersSMSC (1)
TC-MPS-B2Feb 08 20203:00 PMAMinor PeeWeeBurlington EaglesCentral
Feb 08 20204:00 PMSelectMinor AtomCaledon Hawks Inglewood Arena
P252Feb 08 20204:45 PMAAAPeeWeeGrey-Bruce HighlandersChesley
TC-PB-B21Feb 08 20205:50 PMAAPeeWeeOakville Rangers BlueSMSC (2)
Feb 08 20207:00 PMSelectMinor Peewee Waterloo WolvesAlbert McCormick Arena (East)
TC-MMMD18Feb 08 20207:45 PMMDMinor MidgetOrangeville FlyersAlder (Red)
MNH159Feb 09 202011:30 AMMNADPMinor Novice ADP # 1 Woolwich WildcatsMemorial (Snyder)
A231Feb 09 202012:00 PMAAAAtomGrey-Bruce HighlandersSleeman Centre
MNH130Feb 09 20201:00 PMMNADPMinor Novice ADP # 2Hespeler ShamrocksCentennial Arena
P212Feb 09 20201:30 PMAAAPeeWeeSouthern Tier AdmiralsSleeman Centre
FIN218Feb 09 20202:00 PMAANovice ADP AA Garden City Minor FalconsS-H SEC (Sportsplex) (1)
TC-PH-A8Feb 09 20202:40 PMAEPeeWeeMilton Winterhawks BlueMSC (D)
Feb 09 20204:00 PMSelectMinor AtomCaledon Hawks Centennial Arena
TC-AH-A9Feb 09 20205:00 PMAEAtomGlancaster BombersVictoria Road Rec Centre
Q-MM-B12Feb 09 20205:00 PMAAAMinor MidgetGrey-Bruce HighlandersNormanby Arena
TC-MBH-A11Feb 09 20206:30 PMAEMinor BantamMilton Winterhawks BlueMSC (D)
Feb 09 20206:30 PMAAAMidgetBrampton 45sUniversity of Guelph (Gold)
Feb 10 20206:00 PMSelectAtomCaledon Hawks Inglewood Arena
TC-AB-A9Feb 10 20206:45 PMAAAtomFlamborough-Dundas RepWest End Recreation Centre (2)
TC-MPS-B11Feb 10 20207:30 PMAMinor PeeWeeFlamborough-Dundas RepWest End Recreation Centre (1)
TC-PS-A10Feb 10 20207:45 PMAPeeWeeMilton Winterhawks BlueWest End Recreation Centre (2)
TC-BS-B8Feb 10 20208:45 PMABantamFlamborough-Dundas RepWest End Recreation Centre (1)
MA183Feb 11 20207:00 PMAAAMinor AtomBrampton 45sVictoria Road Rec Centre
TC-BH-A12Feb 11 20207:15 PMAEBantamHalton Hills ThunderMMSP (Alcott)
TC-PB-B14Feb 11 20207:45 PMAAPeeWeeHalton Hills ThunderMMSP (D)
Feb 11 20208:00 PMSelectBantam Burlington Bulldogs Red Centennial Arena
TC-MMMD6Feb 11 20209:00 PMMDMinor MidgetHalton Hills ThunderWest End Recreation Centre (1)
TC-MAB-B14Feb 12 20206:30 PMAAMinor AtomOakville Rangers BlueVictoria Road Rec Centre
Q-MP-B1Feb 12 20206:45 PMAAAMinor PeeWeeHalton HurricanesWest End Recreation Centre (2)
FIN211Feb 12 20207:00 PMAANovice ADP AA Burlington EaglesAppleby (3)
TC-AH-A15Feb 12 20207:00 PMAEAtomMilton Winterhawks WhiteJohn Tonelli
TC-MPH-A11Feb 12 20207:30 PMAEMinor PeeWeeBrampton 45sVictoria Road Rec Centre
Feb 12 20207:45 PMSelectMinor Peewee Halton Hills ThunderMoldmaster Alcott
TC-MBS-B10Feb 12 20208:15 PMAMinor BantamCaledon HawksWest End Recreation Centre (2)
TC-BB-A13Feb 13 20207:00 PMAABantamCaledon HawksWest End Recreation Centre (1)
Feb 13 20207:30 PMSelectPeewee Rosedale Devils Centennial Arena
TC-MBH-A8Feb 13 20208:15 PMAEMinor BantamMilton Winterhawks WhiteVictoria Road Rec Centre
Q-MM-B16Feb 13 20209:00 PMAAAMinor MidgetOakville RangersWest End Recreation Centre (1)
Feb 15 20209:30 AMSelectBantam Cambridge HawksCambridge Ice Park
FINS237Feb 15 202011:00 AMANovice ADP AOakville RangersUniversity of Guelph (Red)
MA246Feb 15 202012:00 PMAAAMinor AtomGrey-Bruce HighlandersChesley
MNH109Feb 15 202012:30 PMMNADPMinor Novice ADP # 2Centre Wellington FusionFergus (B)
TC-MAH-A3Feb 15 20201:30 PMAEMinor Atom Brampton 45sSouth Fletcher (1)
TC-MBB-B18Feb 15 20205:00 PMAAMinor BantamFlamborough-Dundas RepWest End Recreation Centre (1)
TC-MPB-A17Feb 15 20205:20 PMAAMinor PeeWeeOakville Rangers BlueOakville
Q-MM-B2Feb 15 20207:00 PMAAAMinor MidgetBuffalo RegalsHoliday (1)
FINS243Feb 16 20201:00 PMANovice ADP AHespeler ShamrocksKarl Homuth
MA263Feb 16 20203:30 PMAAAMinor AtomHamilton Jr BulldogsWest End Recreation Centre (1)
TC-AS-A12Feb 16 20204:30 PMAAtomWoolwich WildcatsMemorial (McLeod)
TC-AH-A8Feb 16 20204:45 PMAEAtomMilton Winterhawks BlueWest End Recreation Centre (1)
TC-MAS-A7Feb 16 20205:45 PMAMinor AtomCaledon HawksWest End Recreation Centre (1)
Feb 16 20206:00 PMSelectAtomOrangeville Flyers Centennial Arena
TC-MBS-B24Feb 16 20207:00 PMAMinor BantamMilton WinterhawksWest End Recreation Centre (1)
TC-MAB-B17Feb 17 20206:30 PMAAMinor AtomMilton WinterhawksMSC (D)
TC-BB-A16Feb 17 20209:00 PMAABantamMilton WinterhawksMSC (D)
TC-AB-A11Feb 18 20206:30 PMAAAtomMilton WinterhawksMSC (D)
TC-MAH-A10Feb 18 20207:00 PMAEMinor Atom Milton WinterhawksCentennial Arena
Q-MB-A10Feb 18 20207:45 PMAAAMinor BantamHamilton Jr BulldogsMohawk (Tim Horton's)
Feb 18 20207:45 PMAAAMidgetBrampton 45sEarnscliffe (2)
TC-PH-A6Feb 18 20208:15 PMAEPeeWeeOakville RangersVictoria Road Rec Centre
FINS238Feb 19 20207:00 PMANovice ADP AHespeler ShamrocksCentennial Arena
TC-PB-B12Feb 19 20207:30 PMAAPeeWeeBurlington Eagles BlueVictoria Road Rec Centre
TC-MPH-A12Feb 19 20207:45 PMAEMinor PeeWeeGlancaster BombersWest End Recreation Centre (2)
TC-BH-A9Feb 19 20208:45 PMAEBantamHalton Hills ThunderVictoria Road Rec Centre
MA248Feb 20 20207:00 PMAAAMinor AtomHamilton Jr BulldogsVictoria Road Rec Centre
TC-MPS-B4Feb 20 20207:30 PMAMinor PeeWeeCaledon HawksCaledon East (2)
Feb 21 20205:30 PMSelectPeewee Woolwich WildcatsWoolwich (Snyder)
Feb 21 20207:00 PMSelectAtomOrangeville Flyers Tony Rose Arena
Feb 21 20207:30 PMSelectMinor Peewee Burlington BulldogsCentennial Arena
TC-PH-A4Feb 21 20207:45 PMAEPeeWeeBrampton 45sWest End Recreation Centre (2)
MNH133Feb 22 202010:00 AMMNADPMinor Novice ADP # 2Woolwich WildcatsUniversity of Guelph (Red)
FINS205Feb 22 202011:00 AMAENovice ADP AEErin-Hillsburgh DevilsHillsburgh
MNH121Feb 22 202011:00 AMMNADPMinor Novice ADP # 1 New Hamburg HuskiesUniversity of Guelph (Red)
FIN227Feb 22 202012:00 PMAANovice ADP AA Glancaster BombersUniversity of Guelph (Red)
TC-AH-A6Feb 22 20202:10 PMAEAtomGlancaster BombersMorgan (A)
TC-MAS-A14Feb 22 20202:15 PMAMinor AtomHespeler ShamrocksHespeler (1)
TC-AS-A4Feb 22 20202:30 PMAAtomSt. Thomas Jr StarsWest End Recreation Centre (1)
TC-MAB-B3Feb 22 20203:00 PMAAMinor AtomBurlington Eagles GoldCentral
TC-MPB-A10Feb 22 20203:30 PMAAMinor PeeWeeMilton WinterhawksWest End Recreation Centre (1)
TC-BS-B7Feb 22 20204:45 PMABantamSt. Thomas Jr StarsWest End Recreation Centre (1)
TC-MBH-A14Feb 22 20205:25 PMAEMinor BantamMilton Winterhawks WhiteMSC (D)
Feb 22 20207:00 PMSelectMinor AtomCambridge HawksKarl Homuth
TC-MBB-B9Feb 22 20207:30 PMAAMinor BantamCaledon HawksCaledon East (1)
TC-BH-A6Feb 22 20207:40 PMAEBantamGlancaster BombersMorgan (B)
MA267Feb 23 202012:15 PMAAAMinor AtomHalton HurricanesSherwood (1)
MNH165Feb 23 20202:00 PMMNADPMinor Novice ADP # 2Woolwich WildcatsMemorial (McLeod)
TC-PH-A16Feb 23 20202:45 PMAEPeeWeeWoolwich WildcatsMemorial (Snyder)
Feb 23 20206:00 PMSelectAtomCaledon Hawks Albion Bolton Arena
TC-MAH-A12Feb 24 20206:30 PMAEMinor Atom Caledon HawksWest End Recreation Centre (1)
TC-AB-A7Feb 24 20206:45 PMAAAtomOakville Rangers BlueWest End Recreation Centre (2)
TC-MPS-B12Feb 24 20207:30 PMAMinor PeeWeeMilton WinterhawksWest End Recreation Centre (1)
TC-PS-A12Feb 24 20207:45 PMAPeeWeeMilton Winterhawks WhiteWest End Recreation Centre (2)
TC-MMMD11Feb 24 20208:30 PMMDMinor MidgetHalton Hills ThunderMMSP (D)
TC-MBB-B17Feb 25 20207:00 PMAAMinor BantamBurlington Eagles BlueVictoria Road Rec Centre
Feb 25 20207:00 PMSelectBantam Burlington BulldogsAppleby (3)
TC-MPB-A2Feb 25 20207:30 PMAAMinor PeeWeeBrampton 45sSouth Fletcher (1)
TC-MPH-A9Feb 25 20207:45 PMAEMinor PeeWeeGlancaster BombersGlanbrook
TC-BB-A15Feb 25 20208:15 PMAABantamBurlington Eagles BlueVictoria Road Rec Centre
TC-MAB-B13Feb 26 20206:30 PMAAMinor AtomCaledon HawksVictoria Road Rec Centre
TC-PB-B11Feb 26 20207:30 PMAAPeeWeeMilton WinterhawksVictoria Road Rec Centre
Feb 27 20206:30 PMSelectAtomActon Centennial Arena
TC-MAS-A20Feb 27 20206:30 PMAMinor AtomOakville Rangers RedOakville
TC-AS-A22Feb 27 20207:00 PMAAtomMilton WinterhawksMemorial
TC-MBH-A9Feb 27 20208:15 PMAEMinor BantamMilton Winterhawks BlueVictoria Road Rec Centre
MNH140Feb 28 20206:00 PMMNADPMinor Novice ADP # 1 Hespeler ShamrocksHespeler (1)
TC-PH-A2Feb 28 20206:30 PMAEPeeWeeBrampton 45sSouth Fletcher (2)
TC-MAH-A9Feb 28 20206:30 PMAEMinor Atom Flamborough-Dundas RepHarry Howell (B)
TC-MAB-B10Feb 28 20206:40 PMAAMinor AtomGlancaster BombersMorgan (B)
Feb 28 20207:00 PMSelectPeewee Kitchener Jr RangersKinsmen Arena
TC-MMMD7Feb 28 20209:00 PMMDMinor MidgetOakville RangersWest End Recreation Centre (2)
MNH122Feb 29 202010:00 AMMNADPMinor Novice ADP # 1 Minor Novice ADP # 2University of Guelph (Red)
FINS233Feb 29 202010:00 AMANovice ADP AFlamborough-Dundas RepCarlisle
FINS209Feb 29 202011:00 AMAENovice ADP AEMilton Winterhawks AEUniversity of Guelph (Red)
TC-AB-A13Feb 29 20201:00 PMAAAtomNiagara Falls FlyersGale (1 - ES Fox)
TC-PS-A23Feb 29 20202:15 PMAPeeWeeOwen Sound Jr. AttackBayshore
TC-MBB-B21Feb 29 20202:30 PMAAMinor BantamNiagara Falls FlyersGale (1 - ES Fox)
TC-MPH-A18Feb 29 20203:10 PMAEMinor PeeWeeOakville RangersSMSC (2)
TC-MPB-A11Feb 29 20203:30 PMAAMinor PeeWeeBurlington Eagles BlueWest End Recreation Centre (1)
TC-MPS-B20Feb 29 20204:30 PMAMinor PeeWeeOakville Rangers BlueSMSC (2)
Feb 29 20204:30 PMSelectMinor AtomWoodstock Navy Vets Civic Centre Arena Woodstock
TC-BB-A9Feb 29 20208:45 PMAABantamCaledon HawksCaledon East (1)
MNH141Mar 01 202011:30 AMMNADPMinor Novice ADP # 2Hespeler ShamrocksHespeler (2)
TC-AH-A16Mar 01 20202:00 PMAEAtomOrangeville FlyersTony Rose (A)
TC-PS-A8Mar 01 20202:15 PMAPeeWeeCaledon HawksMayfield
Mar 01 20205:00 PMSelectAtomWaterloo WolvesAlbert McCormick
TC-MBS-B9Mar 01 20206:00 PMAMinor BantamFlamborough-Dundas RepWest End Recreation Centre (1)
TC-MAS-A6Mar 01 20206:30 PMAMinor AtomFlamborough-Dundas RepHarry Howell (B)
FIN224Mar 02 20206:30 PMAANovice ADP AA Glancaster BombersMorgan (B)
TC-AB-A8Mar 02 20206:45 PMAAAtomBurlington EaglesWest End Recreation Centre (2)
TC-MPS-B10Mar 02 20207:30 PMAMinor PeeWeeNew Hamburg HuskiesWest End Recreation Centre (1)
TC-MBH-A6Mar 02 20208:25 PMAEMinor BantamGlancaster BombersMorgan (A)
TC-BB-A4Mar 02 20208:30 PMAABantamBurlington Eagles GoldCentral
TC-BS-B6Mar 02 20208:45 PMABantamOrangeville FlyersWest End Recreation Centre (1)
TC-PH-A5Mar 03 20207:00 PMAEPeeWeeOrangeville FlyersVictoria Road Rec Centre
TC-MBB-B16Mar 03 20208:00 PMAAMinor BantamBurlington Eagles GoldVictoria Road Rec Centre
TC-PB-B10Mar 04 20207:30 PMAAPeeWeeOakville Rangers RedVictoria Road Rec Centre
Mar 04 20208:00 PMSelectPeewee Centre Wellington FusionCentennial Arena
Mar 05 20207:00 PMSelectPeewee Ancaster AvalancheSpring Valley Arena
TC-PS-A4Mar 05 20207:30 PMAPeeWeeBurlington Eagles GoldMainway (B)
Mar 06 20204:30 PMSelectMinor Peewee North London Budweiser Gardens
Mar 06 20207:00 PMSelectAtomKitchener Jr RangersActivia Sportsplex
TC-MMMD8Mar 06 20209:00 PMMDMinor MidgetOrangeville FlyersWest End Recreation Centre (2)
FINS210Mar 07 202011:00 AMAENovice ADP AECentre Wellington FusionUniversity of Guelph (Red)
FIN228Mar 07 202012:00 PMAANovice ADP AA Burlington EaglesUniversity of Guelph (Red)
MNH103Mar 07 202012:00 PMMNADPMinor Novice ADP # 1 Centre Wellington FusionFergus (A)
FINS242Mar 07 20202:25 PMANovice ADP AHalton Hills ThunderActon (B)
TC-MPB-A12Mar 07 20203:30 PMAAMinor PeeWeeOrangeville FlyersWest End Recreation Centre (1)
TC-PB-B6Mar 07 20205:45 PMAAPeeWeeFlamborough-Dundas RepHarry Howell (B)
TC-MBS-B14Mar 07 20205:45 PMAMinor BantamSt. Thomas Jr StarsJoe Thornton CC (Presstran)
TC-BB-A14Mar 07 20206:15 PMAABantamGlancaster BombersWest End Recreation Centre (2)
TC-AB-A21Mar 08 20201:00 PMAAAtomOrangeville FlyersTony Rose (A)
MNH155Mar 08 20204:30 PMMNADPMinor Novice ADP # 1 New Hamburg HuskiesWilmot Complex (Optimist)
FINS218Mar 08 20205:30 PMAENovice ADP AENew Hamburg HuskiesWilmot Complex (Optimist)
TC-MBB-B13Mar 08 20208:00 PMAAMinor BantamGlancaster BombersMorgan (A)
Mar 09 20208:00 PMSelectBantam Milton WinterhawksCentennial Arena
Mar 10 20207:00 PMSelectAtomWaterloo WolvesCentennial Arena
Mar 11 20207:00 PMSelectMinor Peewee Flamborough BlueCentennial Arena
Mar 12 20207:30 PMSelectPeewee Acton Chargers Centennial Arena
Mar 13 20207:00 PMSelectBantam Acton Chargers Acton Arena
Mar 14 20205:00 PMSelectMinor AtomKitchener Jr RangersKitchener Memorial Auditorium
Mar 14 20207:00 PMSelectPeewee Waterloo WolvesAlbert McCormick Arena (East)
Mar 15 20203:30 PMSelectPeewee Woolwich WildcatsWest End Recreation Centre (1)
Mar 17 20207:30 PMSelectMinor Peewee Milton WinterhawksSherwood Arena
Mar 21 202011:00 AMSelectPeewee Burlington EaglesWest End Recreation Centre (1)
Mar 21 20204:30 PMSelectPeewee Woodstock Navy Jets Woodstock District Community Complex
Mar 22 20205:30 PMSelectAtomCentre Wellington FusionCentre Wellington Community Centre
Mar 25 20208:00 PMSelectBantam Acton Chargers Centennial Arena
Mar 27 20207:30 PMSelectMinor Peewee North London Centennial Arena
Printed from guelphminorhockey.com on Sunday, January 26, 2020 at 3:39 PM